Makijaż awangardowy cienie Hean High Definition – Neon lights

/ czwartek, 21 sierpnia 2014 /

Intensywnie napigmentowane cienie do powiek High Definition przetestowane przez autorkę bloga Martę Chowańską make-up-charm.blogspot.com, dziękujemy za opinię i recenzję, którą za zgodą autorki zamieszczamy poniżej:

Nasycone, kolorowe cienie wprawiają wizażystki w największy zachwyt i najładniej wyglądają w paletkach. Z drugiej strony - są najrzadziej używane i mamy wobec nich wysokie wymagania - oczekujemy trwałości, intensywnej pigmentacji i konsystencji zapewniającej "czystą" pracę. W swojej kolekcji mam sporo neonów. Najnowsze - to wkłady Hean High Defintion. Czy spełniają powyższe oczekiwania?


Powyższy makijaż prezentuje, co można "zmalować" dzięki tym cieniom. Chciałam przedstawić zarówno fenomenalną pigmentację (stąd awangradowe "maziaje"), jak i możliwość efektywnego łączenia kolorów (makijaż oka). Przyjrzyjmy się najpierw samym cieniom:

Od lewej: 973, 974, 971, 975, 976, 972
Hean proponuje nam 8 intensywnych kolorów cieni (ja mam 6), zarówno czystych jak i zgaszonych. Moim ulubieńcem jest nr 973 - intensywna fuksja, która od razu wykorzystałam do "zmatowienia" różowej pomadki. Pigmentacja - rewelacyjna, cienie są pudrowe, "kredowe" przez co trochę się osypują w trakcie nakładania. Jednak już po nałożeniu długo trzymają się powieki. Ładnie się rozcierają, można je dowolnie mieszać tworząc nowe kolory lub płynne przejścia.
Jak prezentują się na powiece?

Cienie nałożyłam bezpośrednio na bazę (również Hean - Stay On) wymieszaną z odrobiną jasnego korektora High Definition. Jasna, czysta baza dodatkowo podbija kolor. Cienie nakładałam najpierw wklepując je w powiekę, potem delikatnie rozcierając mokrym pędzlem. Użyłam suchych pędzelków - kolory nałożone "na mokro" są jeszcze intensywniejsze - można namalować w ten sposób idealną, kolorową kreskę.

Do makijażu użyłam również cieni wypiekanych Hean Colour Celerebration - fioletu i turkusu oraz wkładu High Defintion nr 854 do rozświetlenia łuku brwiowego.


 Z kolei kolorowe "maziaje" nałożyłam palcami bezpośrednio na czystą skórę - z wyjątkiem twarzy, nie była ona pokryta bazą ani podkładem. Cienie "niemal" świecą niczym neonowe światła - po raz kolejny: jestem zachwycona ich pigmentacją! :)

Cienie pozwolą Wam na stworzenie wielu kreatywnych makijaży, nadadzą się również do codziennego użycia. Świetnie nadadzą się też do tymczasowego "farbowania" włosów. Jeśli chcecie zrobić sobie np. różowe ombre, potrzyjcie końcówki cieniem i utrwalcie lakierem.
Cienie są dostępne zarówno w formie wkładów do palet, jak i w pojedynczych opakowaniach.
Autorka artykułu: Marta Chowańska /make-up-charm.blogspot.com dla Hean Fabryka Kosmetyków

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Copyright © 2010 Hean.pl, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger