Zmiany: kosmetyki do testów

/ niedziela, 29 maja 2011 /
Jak zapewne niektóre z Pań zauważyły, zaoferowaliśmy w tym miesiącu kilku recenzentkom (5 osób) większe zestawy kosmetyków w celu zapoznania się z marką. Jednak w związku z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony recenzentek firma przekształciła strukturę budżetu produktów przeznaczonych do testowania. W kolejnych miesiącach wygenerujemy większą ilość mniejszych zestawów (2-3 produktowych) składających się z nowości firmy Hean tak, aby większa ilość osób mogła zapoznać się z naszą marką. Akcję prowadzimy do końca 2011.

W sytuacji zainteresowania przekraczającego możliwości firmy, będziemy się kierować kryterium aktywności recenzentek. Prosimy jednocześnie o wyrozumiałość w tej kwestii, nie mamy niestety do dyspozycji takich środków jak koncerny międzynarodowe.

4 komentarze:

{ a. } on: 29 maja 2011 20:21 pisze...

a jak można zgłosić chęć testowania kosmetyków Hean? bo ja oczywiście bardzo chętnie zapoznałabym się bliżej z asortymentem firmy :)

{ Hean } on: 29 maja 2011 20:29 pisze...

Wystarczy napisać na adres: hean.kosmetyki@gmail.com
i nie zrażać się, jeśli odpowiedź nie nadejdzie szybko, ponieważ dostajemy dużo zapytań. Czytamy każdy mail i odwiedzamy każdy blog, który był podany w mailu.

{ Ewka Bloguje } on: 29 maja 2011 21:52 pisze...

Jak to możliwe to proszę zajrzeć do mnie na www.recenzjekosmetyczne.blogspot.com

W razie co jestem dostępna pod emailem.
eliksir1681@gmail.com
Pozdrawiam :)

{ Kamila JK } on: 31 maja 2011 14:58 pisze...

Bardzo dziękuję za propozycję :) chętnie przetestuję i zrecenzuję : ) lakierowo.blogspot.com

Prześlij komentarz

 
Copyright © 2010 Hean.pl, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger