Witajcie

/ środa, 25 maja 2011 /
Wiele z Was posiada blogi na platformie blogspot, dlatego założyliśmy firmowego bloga, aby móc się z Wami komunikować również i tu. Gdzie jeszcze można nas znaleźć? Na youtube i facebooku. Konta zostały niedawno założone, więc niewiele jeszcze się na nich dzieje. W przyszłości będziemy organizować rozdania i konkursy dla naszych subskrybentów, dlatego zapraszamy już teraz.
W ciągu najbliższych kilku miesięcy nasza strona przejdzie metamorfozę, mamy nadzieję, że jej nowy wygląd przypadnie Wam do gustu.

Serdecznie pozdrawiamy
Fabryka Kosmetyków Hean

6 komentarze:

{ a. } on: 26 maja 2011 00:44 pisze...

Fajnie, że wychodzicie z taką inicjatywą, jak promowanie firmy w internecie, na blogach i portalach społecznościowych - to najlepszy sposób na dotarcie do jak największej ilości dziewczyn :) Jednocześnie szkoda, że kosmetyki Hean są tak trudno dostępne - od jakichś dwóch lat nie natknęłam się na stand Hean w żadnej drogerii, a bardzo dobrze wspominam używanie kilku kosmetyków tej firmy w przeszłości :)
Pozdrawiam!

{ Kamila JK } on: 26 maja 2011 09:05 pisze...

Świetne pomysły :) Chętnie będę czytać wasz blog i wpisy na FB :)


www.lakierowo.blogspot.com

{ ♥Światξdki♥ } on: 26 maja 2011 12:17 pisze...

Fajny pomysł, nigdy nie miałam kontaktu z waszą marką ale chętnie tu zajżę może o mnie skłoni do przetestowania :)Pozdrawiam.

http://swiatedki.blogspot.com/

{ barwy.wojenne } on: 29 maja 2011 15:19 pisze...

widzę, że sie wreszcie ruszyło:) i blog i facebook dodany, bo bardzo,a le to bardzo czekam na Wasze nowości;)

{ Hean } on: 29 maja 2011 20:19 pisze...

Dziękujemy za pozytywne komentarze i obserwowanie bloga. Jeśli macie Panie jakieś propozycje, życzenia na temat tego, co powinno znaleźć się na blogu, prosimy o komentarz lub mail (adres w profilu). Postaramy się zamieszczać posty, które będą dla Pań jak najbardziej interesujące.

{ Hexxana } on: 15 czerwca 2011 23:32 pisze...

Przez przypadek sie tutaj znalazlam ;) ale warto bylo!Swietny pomysl,brawo!

Pozdrawiam serdecznie:)

Prześlij komentarz

 
Copyright © 2010 Hean.pl, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger