Nasza kolejna nowość! Boutique SNAKE therapy 40+ krem z peptydem jadu żmii na dzień i na noc

/ piątek, 22 maja 2015 /
Czy wiesz, że warto już od 30 roku życia, kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne – stosować kremy SNAKE therapy przez 2 – 3 razy w tygodniu prewencyjnie, zapobiegając powstawaniu zmarszczek?
Zawartość SYN – ake jest podobna w wersji kremu na noc jak i na dzień – formulacje różnią się natomiast bazą formuły;

- na dzień proponujemy lżejszą, dobrze wchłaniająca się, idealną jako baza pod makijaż,
- na noc bogata formuła może być stosowana jako bogaty krem kompres na noc oraz jako maseczka / poprzez nałożenie na kilkanaście minut grubszej warstwy kremu nocnego podczas ciepłej kąpieli/Kremy SNAKE THERAPY to potrójna moc działania przeciwzmarszczkowego : peptyd jadu żmii + kolagen + lecytyna

Peptyd jadu żmii SYN – AKE jest peptydem syntetycznym wywołującym dokładnie takie działanie na skórę jak naturalny peptyd jadu żmii. Ten innowacyjny składnik aktywny w walce ze zmarszczkami otrzymał nagrodę Swiss Technology Award 2006 i jest to neuropeptyd naśladujący działanie toksyny Temple Viper, to jest jadu węża - najsilniejszego peptydu rozkurczającego. Składnik ten ma w kosmetologii zastępować botox. Działa silnie przeciwzmarszczkowo przy czym nie jest toksyczny.

Badanie Syn-Ake potwierdziło natychmiastową redukcję zmarszczek trwającą kilka godzin. Po 28 dniach odnotowano zmniejszenie zmarszczek u 73 % badanych i wyraźne wygładzenie skóry u 80 % badanych. Badania udowodniły, że jego działanie powoduje zmniejszenie częstości występowania skurczów mięśni, co daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawia wygląd skóry.
Krem zawiera:
✓ rozkurczający peptyd jadu żmii SYN-AKE® (Nagroda Swiss Technology 2006)
✓ kolagen
✓ lecytynę
✓ masło morelowe
✓ d-panthenol
✓ naturalne nawilżacze

Aktywność:
✓ intensywnie nawilża
✓ regeneruje i odżywia
✓ wygładza i zapobiega powstawaniu zmarszczek
✓ redukuje zmarszczki oraz „kurze łapki”
✓ przywraca skórze sprężystość i elastyczność
✓ fenomenalnie napina skórę
Ważne:

Peptyd jadu żmii SYN – AKE jest peptydem syntetycznym wywołującym dokładnie takie działanie na skórę jak naturalny peptyd jadu żmii
- nie męczymy zwierząt :)

Produkt przebadany dermatologicznie. Posiada ocenę bezpieczeństwa. 0 % sztucznych barwników, 0% PEG.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

 
Copyright © 2010 Hean.pl, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger