Kocie oko, gęste rzęsy, doskonała jakość - dwie nowe profesjonalne mascary Hean

/ wtorek, 18 listopada 2014 /
Do rodziny profesjonalnych mascar, w tym nagrodzonej przez konsumentów w 2014 r. mascary Gigant Shock dołączyły kolejne profesjonalne mascary marki HEAN: WILD CAT eyes long lashes mascara i Big Zoom 100% black professional.
Te tworzone we współpracy z profesjonalistami intensywnie wydłużające tusze do rzęs posiadają bogatą mieszankę polimerów, wosków i skalników pielęgnacyjnych.

Zalety:

- magnetyczne kocie spojrzenie,
- spektakularnie wydłużone rzęsy,
- efekt pięknych długich rzęs.

Gęsta szczoteczka o specjalnym splocie idealnie rozdziela i przedłuża rzęsy. Elastyczna formuła nie kruszy się i nie rozmazuje. Jest odporna na wilgoć i czynniki atmosferyczne.
Wśród licznych pochwał na temat nagrodzonej przez konsumentów mascary Gigant Shock znajdziecie takie opinie (portal Wizaz.pl): „Jeśli interesuję Cię tusz, który świetnie pogrubi Twoje rzęsy to zdecydowanie wybierz ten produkt!” i takie: „Nie dość, że rzeczywiście extra pogrubia rzęsy to ma niesamowicie wygodną szczoteczkę. Delikatnie zwężona na czubeczku umożliwia precyzyjne wytuszowanie rzęs bez zabrudzenia wewnętrznego kącika. Kolor bardzo ładny, głęboki. Wystarczyło dwa razy przeciągnąć rzęsy i jak dla mnie grubość była idealna”.


Polecamy nowe profesjonalne mascary Hean, które dołączyły do tuszu Gigant Shock – mają jeszcze więcej zalet!Cena tuszy profesjonalnych HEAN 14 ml 16,99 zł.

Znajdziesz je TUTAJ:
http://sklep.hean.pl/category/produkty-oczy-maskary?horizontal

1 komentarze:

{ kiti } on: 21 listopada 2014 07:08 pisze...

first visit
blog's brilliant I really like

Prześlij komentarz

 
Copyright © 2010 Hean.pl, All rights reserved
Design by DZignine. Powered by Blogger