Kurcze, zaspałam! No cóż - no cóż mówi się trudno. ;)
a ja właśnie zrobiłam o tym notkę z moimi zakupami :)http://make-up-land.blogspot.com/2013/12/zamowienie-z-darmowa-dostawa-hean-dobre.html
2 komentarze:
Kurcze, zaspałam! No cóż - no cóż mówi się trudno. ;)
a ja właśnie zrobiłam o tym notkę z moimi zakupami :)
http://make-up-land.blogspot.com/2013/12/zamowienie-z-darmowa-dostawa-hean-dobre.html
Prześlij komentarz